• śr.. cze 29th, 2022

Biznesowy Blog

Poruszaj się sprawnie po biznesowych i prawnych ścieżkach.

Ujawniono sekrety udanego zakupu nieruchomości

ByRedaktor

maj 20, 2020

Przygotowanie do inwestowania w nieruchomości jest zarówno stymulujące, jak i stresujące.

Jeśli nie wiesz dokładnie, co robisz, możesz popełnić błędy, których będziesz żałować przez wiele lat. Skorzystaj z poniższych cennych wskazówek i sugestii, aby uchronić Cię przed popełnieniem tych błędów.Zachowaj ostrożność podczas zatrudniania inspektora domu. Uzyskaj rekomendacje od znajomych i rodziny i zazwyczaj dobrze jest zatrudnić własnego inspektora, nawet jeśli sprzedawca oferuje kontrolę. Nie idź z pierwszym inspektorem, którego znajdziesz, zadzwoń i przeprowadź wywiad z co najmniej trzema, abyś mógł być pewny swojego wyboru.Rozważ przeprowadzkę do nowej lokalizacji. Niektóre części kraju są droższe do życia niż inne. Jeśli mieszkasz w szczególnie kosztownej lokalizacji, rozważ przeprowadzkę do miejsca, w którym koszty utrzymania są niższe. Otrzymasz większy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki i będziesz bardziej bezpieczny finansowo w przyszłości.Pamiętaj, że to, co znajduje się na zewnątrz nieruchomości, której szukasz, jest tak samo ważne, jak to, co jest w środku. Idealna nieruchomość w środku może z łatwością znajdować się w hałaśliwym miejscu, daleko od miejsca, w którym musisz być, lub w pobliżu szkół, które nie są odpowiednie dla Ciebie i Twojej rodziny. Brak odpowiedniej lokalizacji może Cię kosztować na dłuższą metę.Poszukaj przestronnego domu, jeśli masz już lub zamierzasz mieć dzieci. Twój nowy dom powinien być wyposażony dla bezpieczeństwa; rozważ to mądrze, jeśli twój dom ma basen lub strome schody. Ujawniono sekrety udanego zakupu nieruchomości

Rozglądanie się po domach należących wcześniej do rodzin to świetny sposób na znalezienie przyjaznego dla rodziny środowiska.Kupując dom z drewnianymi podłogami, które wymagają renowacji, postaraj się zorganizować prace przed wprowadzeniem się.

Podczas gdy niektóre prace naprawcze mogą poczekać, aż będziesz mieć więcej dostępnych pieniędzy, renowacja drewnianej podłogi to zakurzona praca, którą najlepiej wykonać w pusty dom bez mebli do przeniesienia.Kupno domu wystawionego na aukcję to świetny sposób na zdobycie wspaniałego domu za znacznie mniej niż jest wart. Jest to swego rodzaju gra, w którą gra wielu inwestorów, więc przeciętnemu nabywcy domu może być trudno wygrać odbywające się aukcje.Znajdź zmotywowanego sprzedawcę, gdy szukasz nowego domu. Poszukaj domów, które są na rynku od dłuższego czasu lub mają obniżoną cenę wywoławczą domu. Sprzedawcy ci mogą być bardziej skłonni do negocjacji ceny domu w celu dokonania szybkiej sprzedaży.Szukaj w lokalnej gazecie, sądzie, a nawet innych biurach pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, aby znaleźć listę przejęć lub domów, które są sprzedawane przez HUD w celu uzyskania największych zysków podczas inwestowania w nieruchomości. Te nieruchomości są sprzedawane z dużym rabatem, aby usunąć je z ksiąg.Kupując dom z zamiarem naprawy lub gruntownego remontu, zawsze przeceniaj koszty naprawy. Gwarantuje to, że zaoszczędzisz wystarczająco dużo pieniędzy na rzeczywisty koszt, a także zostawisz zasiłek, jeśli coś pójdzie nie tak podczas naprawy.Kupując dom, upewnij się, że inspektor dokładnie go sprawdzi. Dom może dobrze wyglądać dla niewprawnego oka, ale mogą pojawić się problemy z konstrukcją domu. Przeszkolony inspektor domu będzie w stanie wykryć wszelkie problemy, które mogą wystąpić.Pamiętaj o tych wskazówkach, a będziesz mieć dużą przewagę podczas wyszukiwania nieruchomości. Powinieneś skorzystać z tych wskazówek, aby upewnić się, że dokonujesz mądrych wyborów dotyczących inwestycji w nieruchomości. Kupuj z pewnością, że wiesz, co robisz.