• wt.. cze 25th, 2024

Z myślą o przyszłości – wózek Bugaboo Cybex. Dla jedynaka, dla rodzeństwa, dla bliźniąt

ByRedaktor

gru 27, 2021

Jeśli już wiecie, że planujecie więcej niż jedno dziecko, albo nie jesteście jeszcze pewni, jakie są wasze lany, wózek Bugaboo Cybex może być strzałem w dziesiątkę.

Bugaboo zaprojektowało ten wózek tak, by płynnie zmieniał się wraz ze zmieniającymi się potrzebami młodej rodziny. 

Bugaboo Doneky Mono

W wersji mono Bugaboo Cybex jest przeznaczony dla jednego dziecka, ale posiada on dodatkową opcję przekształcenia w podwójny wózek. Możecie więc potraktować go jako pojazd jednoosobowy z dużym miejscem na zakupy, który ukrywa w swojej konstrukcji nieograniczony potencjał rozbudowy i dostosowania się do aktualnych potrzeb rodziców. 

Wygodny w prowadzeniu i pakowny „osiołek” ma dodatkową przestrzeń bagażową w postaci bocznego kosza, do którego zmieszczą się wszystkie akcesoria potrzebne podczas spaceru, albo spore zakupy. Jeśli rodzina się powiększy, wózek Bugaboo Cybex 3 Mono oferuje praktyczną opcję rozbudowy o kolejne siedzisko za pomocą zestawu rozszerzającego. Możecie dokupić go w dowolnym momencie i przekształcić standardowy wózek głęboko-spacerowy w funkcjonalny wózek dla dwójki rodzeństwa.

Bugaboo Doneky Duo

Stworzony z myślą o rodzeństwie wózek Bygaboo Cybex Duo pozwala na jednoczesne opiekowanie się dwójką dzieci w różnym wieku. Wystarczy, że zaopatrzycie się w specjalny zestaw, który w trzech kliknięciach zmieni wózek Cybex 3 Mono w Cybex 3 Duo. Kiedy starszak będzie radośnie eksplorował świat, podróżując w siedzisku spacerowym, maluszek może słodko spać w gondoli. Gdy młodsze dziecko urośnie, w miejsce gondoli zamontujecie drugie siedzisko spacerowe. Niezależnie od tego, czy kupicie wózek Bugaboo Mono czy od razu wersję Duo, Wasze dzieci będą mogły podróżować nim obok siebie.

Bugaboo Twin

Podwójne szczęście, podwójne wyzwanie, podwójny wózek! Wózek dla bliźniąt Bugaboo Twin to też jednocześnie najbardziej kompletna wersja wózka Bugaboo Cybex 3. Wózek ten oferuje bowiem wszystkie możliwe opcje użycia dla dwojga dzieci: jednoczesne wpięcie dwóch gondoli, gondoli oraz siedziska lub dwóch siedzisk obok siebie. Cybex Twin sprawdza się więc nie tylko dl bliźniaków. Co więcej, wózek Bugaboo Cybex Twin mimo swoich rozmiarów zapewnia niezwykłą łatwość manewrowania i pokonywania przeszkód na spacerze i pasuje do wszystkich standardowych drzwi. 

Jedyną stałą jest zmiana – projektanci Bugaboo chyba rozumieją to lepiej niż ktokolwiek inny. Niezależnie od tego, w jakim gronie i w jakiej konfiguracji wybieracie się na spacer, może on być równie komfortowy, przyjemny i radosny – dla małych i dużych członków rodziny.