• czw.. kwi 25th, 2024

Spełnij swoje marzenie o samochodzie! Te wskazówki mogą pomóc

ByRedaktor

maj 20, 2020

Trudno zaprzeczyć, że kupowanie samochodu to dla wielu osób stresujące, pełne niepokoju zadanie.

Sama wielkość poniesionych nakładów i niezliczona ilość wyborów na rynku sprawiają, że potrzeba edukacji i informacji jest bardzo krytyczna. Na szczęście poniższe wskazówki mogą znacznie uprościć ten proces, niż mogłoby się wydawać.Uważaj na wyprzedaże w biurze finansowania. Kiedy dotrzesz do biura finansowania, zawsze otrzymasz rozszerzoną gwarancję, ochronę wnętrza, ubezpieczenie luki i inne tego typu dodatki. Upewnij się, że dobrze je rozumiesz, zanim podejmiesz decyzję o ich zakupie. Większość z nich nie jest warta wydanych pieniędzy i lepiej oszczędzać co miesiąc na wypadek konieczności naprawy lub zabrudzenia wnętrza.Nigdy nie zostawiaj samochodu u dealera na noc. Wiele dealerów oferuje możliwość zabrania do domu samochodu, który rozważasz, w celu dłuższej jazdy próbnej. Chociaż jest to z pewnością atrakcyjne, zasadniczo oznacza to, że mają oni możliwość przetrzymywania samochodu, którego jesteś właścicielem, jako zakładnika. Utrudnia to odejście od złego interesu i nie jest to na twoją korzyść.Zanim wejdziesz do salonu, musisz wiedzieć, jaki samochód chcesz. Jeśli masz dzieci, może powinieneś poszukać furgonetki lub dużego SUV-a. Jeśli to tylko ty, może chcesz czegoś bardziej sportowego. Tak czy inaczej, wiedza o tym, czego chcesz, ułatwi cały proces zakupu samochodu.Dowiedz się, czego chcesz, zanim wejdziesz do salonu. Będziesz mieć do czynienia z profesjonalnymi sprzedawcami, więc zdecyduj, ile jesteś w stanie zapłacić, czego chcesz, a czym nie jesteś zainteresowany. Spełnij swoje marzenie o samochodzie! Te wskazówki mogą pomóc

Dzięki temu mniej prawdopodobne jest, że będą Cię zachowywać.Siedząc przy stole negocjacyjnym, poświęć trochę czasu na wynegocjowanie ceny samochodu, zanim porozmawiasz o wymianie.

Dzięki temu uzyskasz najlepszą cenę na oba pojazdy. Aby to zrobić skutecznie, nie omawiaj wymiany, dopóki nie ustalisz ceny nowego pojazdu.Wartość naklejki jest zawsze do negocjacji. Sprzedawca wie, że nie dostanie tyle, gdy sprzeda samochód. Jeśli nie czujesz się komfortowo w negocjacjach, przyprowadź kogoś, kto to robi. Musisz mieć wyobrażenie o odpowiedniej cenie z wyprzedzeniem.Przed zakupem koniecznie zabierz samochód na jazdę próbną. Nawet jeśli wcześniej jeździłeś testowo tą samą marką i modelem, musisz upewnić się, że ten samochód jeździ dobrze. Może być w nim coś nieco innego lub wada mechaniczna, o której nigdy nie będziesz świadomy bez jazdy.Bądź agresywny i asertywny. Nieuchronnie skończysz na negocjacjach ceny swojego pojazdu, więc nie bój się trochę naciskać. Przygotuj się na odejście z salonu, jeśli nie robisz postępów. Zostaw ofertę w spokoju na dzień lub dwa, a następnie ponownie skontaktuj się ze sprzedawcą. Jeśli dowie się, że chcesz odejść, będzie bardziej prawdopodobne, że zaakceptuje Twoją ofertę lub złoży kontrofertę z bardziej rozsądną ceną.Zakup nowego pojazdu może przyprawić o dreszcze nawet najbardziej doświadczonych konsumentów. Ponieważ w grę wchodzi tak dużo pieniędzy, podjęcie decyzji może być dla wielu niezwykle trudne. Jednak poświęcając czas na przejrzenie wskazówek, takich jak te zawarte w powyższym artykule, można naprawdę dobrze się bawić wybierając nowy samochód.