• śr.. gru 1st, 2021

Biznesowy Blog

Poruszaj się sprawnie po biznesowych i prawnych ścieżkach.

Potrzebujesz porady eksperta w sprawie WordPress? Przeczytaj ten artykuł

ByRedaktor

wrz 18, 2019

Myślałeś o założeniu strony na wordpressie? Masz już taką, ale nie wiesz, jak ją ulepszyć? Tak czy inaczej, trafiłeś we właściwe miejsce.

Oto kilka sugestii, które pomogą Ci zrozumieć, co wiedzą profesjonaliści. Udana witryna może być Twoja, jeśli zastosujesz te pomysły.Jeśli prowadzisz bloga WordPress w celach zawodowych lub optymalizacji wyszukiwarek, nie pozwól, aby WordPress faktycznie hostował Twój blog. Umieść swojego bloga na innym hoście, a następnie po prostu użyj tam aplikacji WordPress. Blogi w witrynie WordPress są czasami usuwane, ponieważ są zbyt komercyjne lub uznane za spam w treści.Ustaw czas publikacji postów na blogu. Edytując artykuł do publikacji, możesz wybrać, kiedy zostanie opublikowany. Dobrym pomysłem jest ustawienie regularnych aktualizacji na określoną datę i godzinę. Aby naprawdę być na bieżąco z aktualizacją bloga, umieszczaj swoje posty z wyprzedzeniem i pozwól WordPressowi publikować je na swoim blogu.Użyj znaczników Alt i Title. podczas przesyłania zdjęć do postów. Pola te nie tylko dają więcej możliwości wstawiania bardziej specyficznych dla treści słów kluczowych SEO, ale także pozwalają użytkownikom, którzy nie mogą załadować obrazów, dowiedzieć się, czego nie widzą w Twojej witrynie.Blogowanie wideo jest proste dzięki WordPress. Poświęcenie trochę więcej czasu na przygotowanie witryny pozwoli Ci zaoszczędzić czas na dłuższą metę. Wielu internautów dobrze reaguje na wizualizacje. Filmy mogą czasami wyrażać więcej niż słowa pisane, co może czynić je bardzo potężnymi.Mądrze używaj stopek. Ludzie często przewijają do dołu strony, aby dowiedzieć się, kto prowadzi witrynę, jak skontaktować się z właścicielem lub sprawdzić, jak aktualna jest treść na podstawie daty praw autorskich. Możesz nawet dołączyć krótką biografię lub inne informacje, które Twoim zdaniem są istotne.Użyj przycisku „ABC”, aby sprawdzić pisownię swoich postów, zanim zostaną opublikowane. Wiele osób przeocza tę umiejętność, ale WordPress może za Ciebie sprawdzić pisownię Twojej pracy. Gwarantuje to, że Twoje posty będą wyglądały profesjonalnie, a mimo to nie musisz do tego celu używać osobnego programu.Pobierz Akismet natychmiast z nową instalacją WordPress. Potrzebujesz porady eksperta w sprawie WordPress? Przeczytaj ten artykuł

Akismet to wtyczka do WordPressa, która zasadniczo blokuje komentarze spamowe, gdy się pojawiają.

Jeśli nie masz go zainstalowanego, możesz zostać zasypany masą spamu. Aby sfinalizować instalację, musisz uzyskać bezpłatny klucz ze strony internetowej Akismet.Nie możesz samodzielnie zmieniać rozmiarów obrazów, jeśli Twoja witryna ma własną wtyczkę galerii. Wtyczka galerii automatycznie ustawia rozmiary obrazów i tak naprawdę nie masz nad tym żadnej kontroli. Jeśli naprawdę potrzebujesz zmienić rozmiary obrazów, poproś programistę o pomoc w zmianie ustawień.Posiadanie motywu witryny WordPress może sprawić, że będzie ona znacznie bardziej profesjonalna. Istnieje wiele stron internetowych, które umożliwiają pobieranie motywów za darmo. Jednak bardzo ważne jest, aby pobierać motywy z zaufanego źródła. Niewykonanie tego może spowodować zainstalowanie przestarzałych lub złośliwych kodów.Pamiętaj, aby często tworzyć kopie zapasowe swojej witryny! Najlepszym sposobem na to jest codzienne tworzenie kopii zapasowej witryny przez hosta. Jeśli nie oferują tej usługi, zamiast tego wykonaj kopię zapasową samodzielnie. Istnieją wtyczki, które wykonają zadanie za Ciebie lub możesz je po prostu pobrać na swój komputer.Teraz wiesz więcej o tym, jak skutecznie obsługiwać witrynę wordpress. Te pomysły to świetny sposób na ulepszenie istniejącego bloga lub rozpoczęcie zupełnie nowego. Dodaj stronę do ulubionych. Wracaj do niego często podczas pracy nad swoją witryną. Wkrótce zauważysz zauważalny wzrost liczby odwiedzających witrynę.

Related Post