• czw.. kwi 25th, 2024

Platforma b2b dla Enova, czyli jak rozwinąć skrzydła w e-sprzedaży

ByRedaktor

cze 9, 2021

Czego potrzebuje e-przedsiębiorca, który ma dobry pomysł na biznes, ma środki do otworzenia sklepu i wiele motywacji do prowadzenia swojej firmy z pomocą świata wirtualnego? Do idealnego kompletu przyda mu się jeszcze bardzo dobre wsparcie techniczne – i zaufanie do jego twórców. Właściciel internetowej witryny powinien korzystać z pomocy, jaką oferuje oprogramowanie Enova – a odniesie jeszcze więcej korzyści, jeśli jednocześnie zainteresuje się usługami platformy b2b, przygotowanej właśnie z myślą o internetowych firmach, ich potrzebach i oczekiwaniach.

Platforma b2b dla enova – w czym ci pomoże?

Jakie oczekiwania wobec e-sklepu mają klienci? Chcą oczywiście, żeby upatrzone w jego asortymencie rzeczy można było zamówić i szybko odebrać – i żeby tuż po złożeniu zamówienia pojawiło się potwierdzenie, mówiące o tym że wszystko zostało przyjęte i przekazane do realizacji. Internetowa sprzedaż ma to do siebie, że przeglądanie zasobów sklepu i składanie zamówień można przeprowadzać o dowolnej porze dnia i nocy. Dlatego oczekiwaniem właściciela sklepu jest na przykład to, żeby nie musiał być stale gotowy do błyskawicznego odpowiadania na sygnały ze strony klientów. To mogłoby się stać zresztą niewykonalne, gdyby była już mowa o sklepie który posiada kilka kanałów sprzedaży, a wśród nich także konto na ogólnoświatowym, popularnym portalu sprzedażowym.

Lista takich potrzeb i oczekiwań obu stron internetowych transakcji jest dosyć długa – a z wszystkimi tymi sprawami potrafi sobie poradzić platforma b2b dla enova. To zestaw wirtualnych narzędzi, które może sobie sprawić każdy właściciel strony obsługiwanej właśnie przez oprogramowanie enova. Z pomocą całej platformy można:

  • natychmiast obsłużyć nie jednego, a wielu klientów

  • zrezygnować z posiadania działu obsługi klienta

  • monitorować aktywność klientów, poznawać ich zwyczaje i preferencje

  • cieszyć się sprzedażą wielokanałową, która jest sprawnie zarządzana

  • cieszyć się coraz szerszym gronem zadowolonych klientów

  • rozwijać swój biznes w dowolnie wyznaczonych kierunkach.

Chociaż platforma jest jedna, do każdego e-przedsiębiorcy potrafi się idealnie dopasować. Wszystko dzięki jej modułowej budowie – każda funkcja to oddzielny moduł, narzędzie do którego można sobie wykupić dostęp. W ten sposób każdy jest w stanie sprawić sobie zindywidualizowaną, profesjonalną pomoc. Platforma w pełni zintegruje się z oprogramowaniem Enova – a jeśli będzie się miało do dyspozycji połączone siły obu tych wirtualnych pomocy, otwiera się sobie samemu drogę do dalszego rozwijania firmy. Można dowolnie zwiększać jej możliwości – jednocześnie oszczędzając na wielu wydatkach, a także oszczędzając swój cenny czas.

Zobacz pod tym linkiem, w jaki sposób platforma b2b dla enova może pomóc tobie – i zaplanuj razem z nią dalszy rozwój swojego e-biznesu. Pamiętaj, że polegając na tym pomocniku, zyskujesz także techniczne wsparcie i możliwość uzyskania koniecznej pomocy – również w temacie przepisów prawnych, związanych z RODO, polityką prywatności i cookie.