• śr.. gru 1st, 2021

Biznesowy Blog

Poruszaj się sprawnie po biznesowych i prawnych ścieżkach.

Nowy w korzystaniu z iPada? Sprawdź tę radę!

ByRedaktor

cze 18, 2020

Chociaż wiesz, że chcesz iPada, czy naprawdę wiesz, jak zrobić z niego wyjątkowy gadżet? Czy potrafisz zamienić go we wszystkie potrzebne rzeczy, od aparatu fotograficznego, przez kamerę, komputer, po dyktafon? Czytaj dalej, aby znaleźć wskazówki, jak zmienić iPada w urządzenie wielofunkcyjne.Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo zawartość za pomocą iPada, musisz zdawać sobie sprawę z żywotności baterii.

Zmniejszając jasność ekranu, możesz lepiej wykorzystać baterię. Być może nigdy nie będziesz musiał używać go tak jasno, jak to tylko możliwe.Apple zawsze sprawdza wszystkie swoje aplikacje przed pokazaniem ich w sklepie. Oznacza to, że ogólnie możesz ufać jakości przedmiotu, który otrzymasz. Powinieneś jednak przynajmniej pobieżnie przyjrzeć się opiniom poprzedniego użytkownika; można to zrobić bezpośrednio ze sklepu.Tworzenie folderów na iPadzie jest łatwe. Po prostu przytrzymaj palec nad ikoną aplikacji, aż zacznie się poruszać. Gdy zacznie się poruszać, po prostu przeciągnij i upuść na inną ikonę aplikacji. iPad nadaje aplikacji nazwę w momencie jej utworzenia; jednak możesz zmienić nazwę folderu według własnych upodobań.Wybierz między blokadą orientacji a wyciszeniem. Starsze wersje iPada zawierały przycisk „Orientation Lock” z boku urządzenia. Przycisk pozostał w późniejszych wersjach, ale jego funkcja została przełączona na „Wyciszenie”. Jeśli wolisz starszą funkcję, możesz uzyskać dostęp do ustawienia w menu Ustawienia ogólne, aby przywrócić jej pierwotną funkcję.Jedną z największych zalet iPada jest to, że pozwala szybko sprawdzić pocztę e-mail. Jeśli otrzymujesz dużą liczbę e-maili w ciągu dnia, może to w rzeczywistości wyczerpywać baterię. Urządzenie jest skonfigurowane do częstego i automatycznego sprawdzania nowych wiadomości. Nowy w korzystaniu z iPada? Sprawdź tę radę!

Zamiast ustawiać powiadamianie o nowych wiadomościach co kilka minut, przejdź do ustawień Poczta, Kontakty i Kalendarze, aby dostosować częstotliwość sprawdzania poczty.Weź udział w Apple iTours, aby zapoznać się z nowym iPadem.

Fajnie jest mieć te wszystkie ekscytujące nowe aplikacje, ale czasami przyda Ci się pomoc w ustaleniu, jak z nich korzystać. Firma Apple oferuje przewodnik wideo online dla każdej aplikacji, która jest preinstalowana na Twoim urządzeniu, więc koniecznie przejrzyj je.Dowiedz się wszystkiego, co może zrobić przełącznik boczny na iPadzie. Jest to wygodny sposób włączania i wyłączania alertów dźwiękowych bez wpływu na odtwarzany dźwięk. Możesz także użyć go do zablokowania ekranu, aby nie obracał się automatycznie. Jeśli chcesz użyć go do innej funkcji, możesz to zmienić w menu Ustawienia ogólne.Ustaw hasło, aby zachować prywatność informacji. Wszystko na iPadzie zostanie usunięte w przypadku 10 nieudanych prób podania hasła.Gdy widzisz nowe e-maile, domyślnie wyświetlasz dwa wiersze. W niektórych przypadkach możesz chcieć zobaczyć więcej, zanim go otworzysz. Wystarczy kliknąć Ustawienia, a następnie Poczta. Przejdź do Poczty i wybierz Kontakty. Następnie wybierz Kalendarz i zmień opcje podglądu poczty.Chroń ekran swojego iPada za pomocą specjalnej osłony ekranu. Są one wykonane z przezroczystej, samoprzylepnej folii lub plastiku i zakrywają cały ekran przed rysami, rysami i smugami. Ochraniacze ekranu w żaden sposób nie przeszkadzają w użytkowaniu. Większość można kupić za mniej niż 10 USD. Wiele z nich jest już idealnie przyciętych, by pasowały do ??ekranu iPada.Niezależnie od tego, czy chcesz wymienić laptopa, aparat fotograficzny, książkę kucharską czy telefon, iPad może to wszystko i więcej. Może to być Twój system do gier, timer lub dyktafon, ale tylko wtedy, gdy wiesz, jak sprawić, by działał dla Ciebie. Pamiętaj o tych wskazówkach podczas korzystania z iPada, a przekonasz się, że pokochasz go jeszcze bardziej.