• śr.. cze 29th, 2022

Biznesowy Blog

Poruszaj się sprawnie po biznesowych i prawnych ścieżkach.

Najlepsze porady piłkarskie prosto od zawodowców

ByRedaktor

gru 22, 2019

Piłka nożna może być czasami bardzo myląca, jeśli nie rozumiesz zasad.

Chociaż znajomość wszystkich zasad nie jest konieczna, aby cieszyć się grą, może to ułatwić jej przestrzeganie. Unikaj zgubienia się podczas następnego meczu piłki nożnej i przeczytaj poniższe wskazówki, które pomogą Ci rozgryźć piłkę nożną.Wybierając pozycję, na której będziesz grać, weź pod uwagę swoje mocne strony. Jeśli świetnie łapiesz piłkę i jesteś szybkim biegaczem, to powinieneś zająć taką pozycję. Jeśli jesteś duży, zwinny i silny, to może powinieneś grać w obronie. Jeśli masz świetne ramię, postaw na rozgrywającego!Czy twój kicker wie, jak prawidłowo ułożyć stopę rośliny? Stopa roślinna musi być umieszczona obok piłki nożnej. Nie powinien być ani przed nim, ani za nim. Kiedy piłka zostaje kopnięta, pokaz musi być równoległy do ​​boiska. Często ćwicz do perfekcyjnej techniki kopania.Nauczenie się rozumienia formacji używanej przez przeciwną drużynę, którą grasz, jest kluczowe, jeśli grasz w obronie. Patrząc na lewego odbiornika, możesz dobrze zorientować się, jaka gra zostanie wywołana. Oglądaj taśmy z meczów NFL lub meczów uniwersyteckich, aby dowiedzieć się, jak wyglądają różne formacje.Pamiętaj, że granie w biegu to coś innego niż gra z odbiorem. Chcesz odebrać piłkę rozgrywającemu tylko jedną ręką. Nie zakrywasz go obiema rękami, dopóki nie zostaniesz zaatakowany. Upewnij się, że trzymasz piłkę, aż usłyszysz gwizdek przerywający grę.Należy zwrócić szczególną uwagę na wykonanie kopnięcia. Głowa kopacza musi być pochylona, ​​a wzrok skupiony na stopie, która faktycznie ma kontakt z piłką. Stopa powinna mieć kontakt z dolną jedną trzecią piłki. Najlepsze porady piłkarskie prosto od zawodowców

Po tym ruchu musi nastąpić bezpośrednie przejście skierowane w miejsce, w które piłka ma trafić.Pamiętaj o pracy zespołowej.

Jeśli starasz się być gwiazdą, łatwo zapomnieć, jak ważny jest zespół. Wygrane zależą od całej drużyny, a nie od wysiłku jednego gracza. Nie jesteś naprawdę świetnym graczem, dopóki naprawdę nie staniesz po stronie swojego zespołu i nie zdasz sobie sprawy, że wszyscy lepiej sobie radzą, gdy pracują razem.Stosuj zdrową dietę podczas gry w piłkę nożną. Kiedy twoje ciało jest odpowiednio zasilane, może działać znacznie lepiej. Jedzenie zdrowych białek, produktów pełnoziarnistych oraz owoców i warzyw może pomóc Ci poczuć się lepiej i lepiej grać. Staraj się jeść zdrową dietę, a przekonasz się, że może to poprawić twoją grę.Dowiedz się, ile punktów warta jest każda akcja. Przyłożenia to sześć punktów. Dodatkowe konwersje punktów są warte jeden punkt. Konwersje dwupunktowe to dwa punkty. Gole z pola są warte trzy punkty. Bezpieczeństwo to dwa punkty. Wiedza o tym, ile są one warte dołów, może pomóc Twojej drużynie stworzyć plany gry, które wygrają mecz.Jeśli grasz na pozycji odbiorcy, wtedy twoja osobista szybkość i szybkość są krytyczne. Aby poprawić swoją prędkość, zdefiniuj ćwiczebny obszar do biegania. Wystarczy umieścić dwa pachołki drogowe dziesięć metrów od siebie. Biegaj z maksymalną prędkością między dwoma stożkami i śledź swój czas. Ciężko pracuj, aby pokonać swój najlepszy czas. Ten rodzaj sprintu pomoże zwiększyć prędkość startu.Piłka nożna może być skomplikowana, jest to szczególnie ważne, jeśli jesteś nowy w grze. Może po prostu chciałeś uzyskać dodatkowe informacje o piłce nożnej, które pomogą Ci lepiej coś zrozumieć. Bez względu na powód, Twoja wiedza o piłce nożnej jest teraz większa, ponieważ zdecydowałeś się przeczytać ten artykuł. Zawsze, gdy czujesz się zagubiony w piłce nożnej, wróć do tego artykułu, aby ponownie to wszystko zrozumieć.