• pon.. lip 22nd, 2024

Odkryj na nowo pielęgnację psów dzięki tym fantastycznym wskazówkom

ByRedaktor

kwi 28, 2020

Jeśli chodzi o naukę, nigdy się nie zatrzymujemy.

Niezależnie od tego, czy będą to nowe techniki gotowania, czy nowe trasy jazdy, zawsze zdobywamy nowe informacje. Jeśli chodzi o psy, zawsze można się czegoś nauczyć. Ten artykuł zawiera dzisiejsze najważniejsze wskazówki, które pokazują wszystko o psach.Podobnie jak ludzie w Stanach Zjednoczonych, wiele psów ma nadwagę. Posiadanie kilku dodatkowych kilogramów na ramieniu może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych, takich jak rak czy cukrzyca. Wielu właścicieli po prostu przekarmia swoje zwierzęta. Porozmawiaj ze swoim weterynarzem o tym, ile kalorii Twój pies potrzebuje każdego dnia, abyś mógł odpowiednio dostosować jego posiłki.Jeśli zabierasz psa na wycieczkę, upewnij się, że masz pod ręką jego aktualne zdjęcie. Jeśli zdarzy się najgorsze i Twój zwierzak się zgubi, masz aktualne zdjęcie, które możesz pokazać innym lub wykorzystać do zrobienia „zagubionych” plakatów.Czy masz „pomarszczonego” psa, takiego jak buldog? Jeśli tak, musisz sumiennie podchodzić do procesu pielęgnacji, aby utrzymać swojego zwierzaka w czystości. Po umyciu weź chusteczkę dla niemowląt i użyj jej, aby dostać się między fałdy na ciele. Upewnij się jednak, że po wykonaniu tej czynności są całkowicie suche.Kiedy nadejdzie czas na szkolenie psów, będziesz chciał to zrobić w domu lub na podwórku. Szkolenie psa na bardzo zaludnionym terenie nigdy nie jest dobrym pomysłem. Będą się rozpraszać, a najłatwiejsze polecenia mogą być trudne.Jeśli myślisz o adopcji psa, spróbuj wziąć kilka tygodni wolnego od pracy, aby spędzić trochę czasu ze szczeniakiem i nauczyć go kilku dobrych nawyków. Odkryj na nowo pielęgnację psów dzięki tym fantastycznym wskazówkom

Szkolenie szczeniaka i pomaganie mu w przyzwyczajeniu się do nowego środowiska będzie znacznie łatwiejsze, jeśli jesteś w domu.Naucz psa tresury, nawet jeśli nie planujesz poświęcać dużo czasu na specjalne sztuczki.

Pies musi rozumieć podstawową hierarchię domu i powinien być przygotowany do słuchania i uczenia się przez całe życie. Ćwicz na początku podstawy, takie jak „siad” i „leżeć” i co jakiś czas wprowadzaj coś nowego.Jeśli trening z Twoim psem stał się rutynowy i nudny, rozważ wprowadzenie ćwiczeń agility. Nadal będą uczyć Twojego psa posłuszeństwa i będą stanowić wyzwanie, ale wydają się być o wiele bardziej zabawne niż zwykłe polecenia. Zaangażuj całą rodzinę, robiąc tor przeszkód i często go pokonując.Zapewnij swojemu psu ciepło w zimie dzięki najnowszym modzie i akcesoriom. Możesz myśleć, że to tylko na pokaz, ale psy też potrzebują ochrony przed żywiołami! Utrzymywanie ochraniaczy łap psa w suchości jest niezbędne dla jego zdrowia w mroźne dni, więc zainwestuj w zamszowe lub skórzane obuwie i weź płaszcz, gdy jesteś przy tym. Zrób je zamiast tego, jeśli jesteś kreatywny!Często szczotkuj psa, nawet jeśli ma krótką sierść. Jest dobry dla jego sierści i skóry i może ostrzegać o możliwych problemach, takich jak pchły, tiki i egzema. Pies również będzie cieszył się uwagą, a regularne szczotkowanie sprawi, że więcej jego futra nie będzie latać po domu i lądować na meblach i dywanach.Niektórzy ludzie lubią uczyć się przez czytanie, podczas gdy inni lubią uczyć się przez działanie. Musisz próbować uczyć się na dwa sposoby. Pierwszym z nich było przeczytanie tego artykułu, który już ukończyłeś. Po drugie, zaczynasz korzystać z porad, aby zobaczyć, które z nich działają dla Ciebie, a które nie, więc do dzieła!