• sob.. maj 21st, 2022

Biznesowy Blog

Poruszaj się sprawnie po biznesowych i prawnych ścieżkach.

Gdzie poszukać bardzo dobrego komornika?

ByRedaktor

maj 19, 2021

Z komornikami lepiej nie mieć bliższego kontaktu.

Nie chodzi oczywiście o samych ludzi wykonujących ten mimo wszystko niezbędny zawód. Często to bardzo sympatyczne i miłe osoby. Chodzi jednak o to, że lepiej gdybyśmy nigdy w swoim życiu nie stali się przedmiotem licytacji komorniczej. To znaczy nie my jako ludzie tylko jakaś część posiadanego przez nas mienia. Może to być na przykład samochód, łódź czy mieszkanie a nawet dom. Licytacje komornicze dotyczą rzecz jasna tylko dłużników. Zatem pilnujmy się i rozważnie operujmy swoimi pieniędzmi. Z drugiej jednak strony to my sami możemy coś kupić u komornika. Na przykład u Pawła Bobka komornika przy sądzie rejonowym w Poznaniu.

Gdzie poszukać bardzo dobrego komornika?

Czy przedmioty i posesje kupione u komornika to dobra transakcja?

Jeśli jesteśmy po drugiej stronie postępowania komorniczego czyli mamy zamiar coś kupić u komornika, to wówczas musimy regularnie śledzić terminy planowanych przez niego licytacji. Dzisiaj nie ma już z tym żadnych kłopotów. Każdy komornik posiada swoją stronę internetową. Na niej zamieszcza wszelkie informacje o tym kiedy, gdzie, oraz co będzie przedmiotem najbliższych licytacji wynikających z prowadzonych przez niego licytacji komorniczych. Jeśli i my o tym się dowiemy, wpłacimy wcześniej stosowne wadium i wygramy daną licytację to w ten sposób staniemy się właścicielami przedmiotu czy domu na których zakupie nam zależało. Komornikiem z którym warto w ten sposób współpracować jest Paweł Bobek mający swoją kancelarię przy sądzie rejonowym w Poznaniu.

Paweł Bobek jest już bardzo doświadczonym i profesjonalnym komornikiem. Gdybyśmy chcieli poznać bliżej jego kancelarię oraz dowiedzieć się co będzie przedmiotem najbliższych przygotowanych przez niego licytacji to nic nie stoi na przeszkodzie. W każdej chwili możemy odwiedzić jego stronę internetową. Znajduje się pod adresem komornikbobek.pl. Jest to profesjonalny portal na którym znajdziemy wszelkie niezbędne informacje na temat kancelarii Pawła Bobka. Możemy się również skontaktować z nim też bezpośrednio.