• śr.. gru 7th, 2022

Biznesowy Blog

Poruszaj się sprawnie po biznesowych i prawnych ścieżkach.

Trzymanie pieniędzy w kieszeni przy zakupie ubezpieczenia komunikacyjnego

ByRedaktor

kw. 20, 2019

Wiele osób ma coraz większe trudności ze znalezieniem odpowiedniego dla nich rodzaju ubezpieczenia samochodowego.

Musisz tylko upewnić się, że rozumiesz wszystko, czego możesz się nauczyć, jeśli chodzi o ubezpieczenie samochodu. Dzięki tym wskazówkom możesz dowiedzieć się, jak dokonać właściwego wyboru.Aby zaoszczędzić pieniądze na ubezpieczeniu samochodu, pamiętaj, aby wyłączyć swoje dzieci z polisy, gdy same się wyprowadzą. Jeśli nadal są na studiach, możesz uzyskać zniżkę dzięki odległemu kredytowi studenckiemu. Mogą one mieć zastosowanie, gdy Twoje dziecko uczęszcza do szkoły w pewnej odległości od domu.Zanim zdecydujesz się na zakup jakiejkolwiek polisy ubezpieczenia samochodu, jedną z pierwszych rzeczy, które powinieneś zrobić, jest obliczenie całkowitego przebiegu. Niektórzy ludzie nie jeżdżą swoimi pojazdami tak często i mogą być objęci pewnymi zniżkami, jeśli używają swoich samochodów tylko do pracy lub innych ograniczonych zastosowań. Mniej jazdy oznacza mniejsze ryzyko.Poproś osoby, które znasz, o rekomendację. Każdy, kto jeździ, ma ubezpieczenie, a wielu z nich ma zarówno dobre, jak i złe doświadczenia z różnymi firmami. Zapytaj ich, z jakiej firmy korzystają i dlaczego. Może się okazać, że Twoi znajomi znaleźli lepsze oferty w firmie, na którą byś nie pomyślał.Jeśli brakuje Ci środków i desperacko dążysz do obniżenia składek ubezpieczeniowych, pamiętaj, że zawsze możesz podnieść swój udział własny, aby obniżyć koszty ubezpieczenia. Jest to jednak manewr ostatniej szansy, ponieważ im wyższe odliczenie, tym mniej użyteczna jest twoja polisa ubezpieczeniowa. Dzięki wysokiemu odliczeniu za drobne szkody zapłacisz całkowicie z własnej kieszeni.Sprawdź i sprawdź, czy Twój ubezpieczyciel samochodowy oferuje przerwy na krótkie przebiegi. Jeśli nie jeździsz często swoim samochodem, możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy. Trzymanie pieniędzy w kieszeni przy zakupie ubezpieczenia komunikacyjnego

Nie ma nic złego w pytaniu swojego dostawcy, czy oferuje coś takiego i czy kwalifikujesz się, czy nie.Zamiast płacić za ubezpieczenie samochodu co miesiąc, rozważ oszczędzanie pieniędzy, płacąc w ratach co 6 lub 12 miesięcy.

Możesz zaoszczędzić około 5 dolarów miesięcznie, jeśli to zrobisz. Płacenie rocznie może zaoszczędzić 60 dolarów rocznie. Jeśli masz mnóstwo innych miesięcznych rachunków, może to szybko stać się dużym obciążeniem. Im mniej masz płatności, tym lepiej.Jeśli otrzymujesz ubezpieczenie samochodu, ważne jest, aby nie zapomnieć o ubezpieczeniu holowniczym. Jest to ważne, ponieważ jeśli ulegniesz wypadkowi lub gdzieś utkniesz, nie chcesz utknąć z kosztami holowania. Stawki za holowanie zwykle nie są wysokie dla większości firm ubezpieczeniowych.Posiadanie numeru VIN wyrytego w oknie może obniżyć składki ubezpieczeniowe nawet o 15 procent. Czasami numer VIN jest już wyryty w szybie samochodu, ale podniesie cenę samochodu z 300 do 900 USD. Możesz również samodzielnie wytrawić numer w oknie za 19,95 USD.Na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych weź pod uwagę te trzy czynniki, które będą miały najwięcej wspólnego ze stawką, którą otrzymasz. Ty, Twój pojazd i lokalizacja Twojego warsztatu są głównymi czynnikami decydującymi o ustaleniu stawki ubezpieczenia samochodu. Chociaż niektóre czynniki są statyczne, większość ma charakter dynamiczny i może z czasem ulec poprawie.Jak widać z tego artykułu, istnieje wiele dobrych wskazówek, których należy się nauczyć przy podejmowaniu decyzji. Każda wskazówka, której się uczysz, może pomóc Ci dowiedzieć się czegoś, co może pomóc w podjęciu właściwej decyzji dotyczącej ubezpieczenia samochodu. Nawet jeśli te wskazówki nie pomogą, możesz ich użyć, aby pomóc innym w podejmowaniu decyzji dotyczących ubezpieczenia samochodu.