• śr.. cze 29th, 2022

Biznesowy Blog

Poruszaj się sprawnie po biznesowych i prawnych ścieżkach.

Spraw, aby każdy cel podróży poczuł się jak w domu, korzystając z tych pomysłów

ByRedaktor

mar 10, 2021

Każdy ma to uczucie, gdy ma zamiar wyjść za drzwi lub siedzieć w samolocie 10 000 stóp nad ziemią; czy zostawiłem włączony piekarnik? Podczas gdy podróżowanie jest przyjemnym i relaksującym doświadczeniem, wiąże się również z mnóstwem stresów, które mamy nadzieję, że poniższe informacje pomogą Ci uporządkować i przygotować się do następnej dużej podróży.Jeśli będziesz jechać do miejsca docelowego, podaj członka rodziny lub znajomego miejsce docelowe i zaplanowaną trasę, aby się tam dostać.

Gdyby coś Ci się stało podczas jazdy, ta osoba byłaby w stanie powiadomić urzędników o zamierzonym miejscu docelowym i drogach, którymi jechałeś.Kemping jest popularną rozrywką wakacyjną, ale przy bogatym wyposażeniu, którego wymaga, nie jest tania. Przed podjęciem decyzji o zainwestowaniu w cały sprzęt niezbędny do dłuższej podróży na kempingu, najlepiej „zamoczyć stopy”, robiąc krótkie jednodniowe wędrówki po okolicznych atrakcjach przyrodniczych, aby sprawdzić, czy styl życia na kempingu naprawdę Ci odpowiada.Podróżując z dzieckiem lub małym dzieckiem, staraj się nie narzucać zbyt ścisłego harmonogramu. Dziecko w tym wieku postępuje zgodnie z własnym harmonogramem i możesz nie być w stanie zrobić rzeczy, które zaplanowałeś. Będąc otwartym na temat harmonogramu, zyskasz większą satysfakcję z podróży.Podróżując z dzieckiem, skorzystaj z hotelowego ekspresu do kawy, aby wysterylizować butelki. Umyj wszystkie części butelek mydłem i gorącą wodą. Podłącz zlew i umieść w nim wszystkie butelki. Pozwól, aby ekspres do kawy napełnił się wodą, a następnie włącz go. Poczekaj, aż woda się podgrzeje, a następnie polej gorącą wodą butelki, smoczki i pierścienie. Powtórz w razie potrzeby, całkowicie zakrywając przedmioty wodą. Pozwól im moczyć się przez co najmniej pięć minut, a Twoje dziecko będzie miało podpaskę do picia.Jeśli masz taką możliwość, użyj wizytówki jako przywieszki bagażowej, aby uniknąć ujawnienia swoich danych osobowych. Spraw, aby każdy cel podróży poczuł się jak w domu, korzystając z tych pomysłów

Wielu pozbawionych skrupułów ludzi szuka okazji do kradzieży lub innych przebiegłych planów.

Świadomość, że wybierasz się w podróż, oznacza, że ​​uzyskanie danych osobowych z bagażu oznacza potencjalnie pusty dom.Jeśli znajdujesz się w nieznanym miejscu, takim jak hotel, a ktoś puka do Twoich drzwi, nie odpowiadaj, dopóki go nie sprawdzisz. Każdy, kto odwiedza Cię w hotelu, rozmawiał z Tobą lub kontaktował się z recepcją. Zadzwoń do recepcji i poproś o informacje o gościu do weryfikacji.Nigdy nie wiesz, co może się zdarzyć podczas podróży do innego kraju, więc poświęć trochę czasu, aby dowiedzieć się, gdzie znajduje się ambasada lub biuro zagraniczne w Twoim kraju. Jeśli pojawią się problemy z paszportem lub jakakolwiek inna sytuacja, która może dotyczyć Ciebie jako zagranicznego gościa w kraju, Twoja ambasada może być najlepszym miejscem do ich rozwiązania.Podczas podróży zawsze ubieraj się warstwami. O wiele łatwiej jest coś zdjąć lub założyć z powrotem w zależności od temperatury, niż siedzieć i żałować, że ubrałeś się za ciepło lub za mało. Dotyczy to zwłaszcza lotów, na których najprawdopodobniej nie możesz już dostać koca, aby się ogrzać.Nie możemy obiecać, że podczas następnych wakacji nic nie pójdzie nie tak, ale jeśli potrafisz zastosować wskazówki i porady, które udzieliliśmy ci w tym artykule, powinno być znacznie mniej rzeczy, które mogą się nie udać i umieścić amortyzator podczas podróży. Udanej podróży!

Related Post