• śr.. cze 29th, 2022

Biznesowy Blog

Poruszaj się sprawnie po biznesowych i prawnych ścieżkach.

Solidna rada, gdy polujesz na dom

ByRedaktor

kw. 19, 2020

Nauka o kupowaniu nieruchomości może być bardzo przytłaczająca, ale tak jak wszystko inne, można ją również bardzo łatwo zbadać.

Teraz, gdy znalazłeś tę listę wskazówek, miejmy nadzieję, że możesz wyjść nieco bardziej poinformowany, jeśli chodzi o kupowanie nieruchomości, dzięki czemu możesz udoskonalić swoje metody i kupować nieruchomości mądrzej.Choć to banał, warto pamiętać, że wszystkie nieruchomości są lokalne. Tylko dlatego, że USA Today mówi, że ceny nieruchomości spadały przez dwa lata z rzędu, nie oznacza, że ​​teraz jest dobry czas na sprzedaż lub kupno! Porozmawiaj z lokalnym agentem nieruchomości, aby poznać lokalne warunki.Kiedy chcesz kupić dom, poszukaj w sąsiedztwie przestępców seksualnych. Policja jest odpowiedzialna za aktualizowanie tej listy. Jednak Twój agent może być w stanie pomóc Ci znaleźć te informacje. Oczywiście, jeśli masz dzieci, nie chciałbyś przeprowadzać się do kogoś, kto ma dane dotyczące dzieci.Pamiętaj, że to, co znajduje się na zewnątrz nieruchomości, którą chcesz, jest tak samo ważne, jak to, co jest w środku. Idealna nieruchomość w środku może z łatwością znajdować się w hałaśliwym miejscu, daleko od miejsca, w którym musisz być, lub w pobliżu szkół, które nie są odpowiednie dla Ciebie i Twojej rodziny. Brak odpowiedniej lokalizacji może Cię kosztować na dłuższą metę.Poświęć trochę czasu na zbadanie inspektora pod kątem potencjalnej nieruchomości. Powinieneś upewnić się, że są certyfikowani, pracują dla renomowanej firmy i, jeśli to możliwe, są w stowarzyszeniu inspektorów, które jest non-profit. Jeśli nie, ich poświadczenia mogą być dostarczone przez nie renomowaną organizację, która dostarcza je za jedynie opłatę.Składając ofertę kupna domu, rozważ zaoferowanie większej ilości pieniędzy, ale poproś kupującego o uiszczenie części opłat lub dodanie umowy ubezpieczeniowej. Dzieje się tak, ponieważ Twoja oferta brzmi lepiej dla sprzedającego, więc chętniej ją zaakceptuje; jednak nadal oszczędzasz pieniądze.Zatrudnij profesjonalnego inspektora, który dokładnie sprawdzi dom przed jego zakupem. Przeprowadź inspekcję, która obejmuje przegląd poszczególnych pomieszczeń, zewnętrzne elementy domu, systemy elektryczne, fundamenty wewnątrz i na zewnątrz, piece i urządzenia klimatyzacyjne, instalacje wodno-kanalizacyjne i wszelkie prześwity oraz strych. Solidna rada, gdy polujesz na dom

Dzięki temu dowiesz się, czy są jakieś większe lub mniejsze problemy z domem przed zakupem.Nie kupuj domu z kimś innym, chyba że masz pewność, że związek jest stabilny.

Ludzie często podejmują decyzje zakupowe w oparciu o relacje, a gdy związek dobiega końca, znajdują się w ogromnych kłopotach finansowych, ponieważ byli zależni od drugiej osoby, która pomoże w płatnościach.Jednym z największych błędów popełnianych przez ludzi przy zakupie domu jest nieodrabianie pracy domowej z sąsiedztwa. Zbadaj okręg szkolny, podatki, lokalizację przestępców seksualnych i wskaźniki przestępczości. Zebranie tych informacji może być czasochłonne, ale może pomóc uniknąć przykrych niespodzianek. Możesz również rozważyć udział w spotkaniu społeczności, które może dać ci dodatkowy wgląd w lokalnych ludzi, miejsca i problemy.Pierwszym krokiem w poszukiwaniu nowego domu jest wstępne zatwierdzenie kredytu hipotecznego. Dużą zaletą jest poznanie kwoty, do której się zakwalifikowałeś, zanim spędzisz czas na oglądaniu domów. Wstępne zatwierdzenie opiera się na twoich rzeczywistych danych finansowych i pomoże ci przyjrzeć się domom, które mieszczą się w twoim budżecie.Nie było tak źle, jak myślałeś, prawda? Jak każdy inny temat, świat kupowania nieruchomości jest duży i zawiera mnóstwo dostępnych informacji. Czasami wystarczy mała podpowiedź, od czego zacząć. Mam nadzieję, że otrzymałeś tę wskazówkę z porad zawartych w tym artykule.