• śr.. sty 19th, 2022

Biznesowy Blog

Poruszaj się sprawnie po biznesowych i prawnych ścieżkach.

Porady i wskazówki od guru od telefonów komórkowych

ByRedaktor

lut 24, 2020

Telefon komórkowy może być bardzo przydatnym urządzeniem, ale te przenośne cuda to o wiele więcej niż tylko wykonywanie połączeń telefonicznych.

Kiedy już wiesz, jak możesz, możesz wiele zrobić ze swoim telefonem komórkowym. Bez względu na to, co musisz zrobić, poniższe porady mogą być bardzo przydatne.Jeśli Twój telefon komórkowy działa powoli po aktualizacji systemu operacyjnego, być może nadszedł czas na wymianę. Dotyczy to zwłaszcza starszych telefonów. Może być tak stary, że nowy system operacyjny wymaga zbyt dużej ilości pamięci, aby bezproblemowo działać na telefonie. Porozmawiaj z przewoźnikiem, aby zobaczyć, jakie masz opcje.Nie używaj w telefonie osłony ekranu. Na pierwszy rzut oka mogą one wyglądać na praktyczną inwestycję, ponieważ zmniejszą ilość odblasków, które masz w ciągu dnia, ale także zmniejszą widoczność w telefonie. Pęcherzyki powietrza również pojawią się, jeśli nie założysz ich prawidłowo.Jeśli korzystasz z sygnału LTE lub 4G, obejrzyj wykorzystanie wideo. Zazwyczaj będziesz ograniczony do określonej ilości danych. Filmy mogą szybko wykorzystać limit danych. Jeśli nadwyżki są dla Ciebie częstym zjawiskiem, musisz przemyśleć swój plan.Staraj się nie używać telefonu komórkowego w miejscach, w których sygnał jest słaby lub nie ma go wcale. Telefony zużywają więcej mocy, próbując uzyskać dostęp do słabszych sygnałów. Nie ma znaczenia, czy korzystasz z telefonu, czy nie. Samo pozostawienie go w tych obszarach może całkowicie wyczerpać żywotność baterii telefonu komórkowego w ciągu kilku godzin.Kupując telefon komórkowy w sklepie, upewnij się, że otrzymujesz wartość swoich pieniędzy, targując się ze sprzedawcą. Moje 4 Ściany - Wykończ dom lub mieszkanie razem z nami!

To nie działa przez cały czas, ale często otrzymasz zniżki, które możesz wykorzystać na swoim telefonie lub na aplikacje, które dotyczą Twojego telefonu.Czy wiesz, że bez względu na to, gdzie jesteś, możesz uzyskać pomoc, korzystając z telefonu komórkowego.

Nie musisz nawet znajdować się w zasięgu telefonu, aby skorzystać z tej usługi. Ogólnoświatowy numer alarmowy telefonu komórkowego to 112. W przypadku poważnej sytuacji alarmowej, jeśli zadzwonisz pod numer 112, urządzenie mobilne wyszuka dowolną istniejącą sieć komórkową, aby ustalić numer alarmowy dla aktualnej lokalizacji. Nawet jeśli klawiatura jest zablokowana, nadal można wybrać numer 112.Jeśli korzystasz z Internetu z telefonu komórkowego, powinieneś pomyśleć o zainstalowaniu oprogramowania chroniącego Cię przed wirusami. Wiele osób o tym nie wie, ale hakerzy mogą uzyskać dostęp do telefonu w taki sam sposób, jak do komputera. W Internecie można znaleźć mnóstwo bezpłatnego oprogramowania do pobrania, które pomoże Ci zwalczyć ten problem.Czy wiesz, że bateria w Twoim telefonie komórkowym ma zarezerwowaną moc? Jeśli okaże się, że bateria w Twoim telefonie komórkowym jest wyczerpana i nie masz możliwości jej naładowania, wpisz USSD „*3370#”. Zobaczysz do 50% wzrost mocy. Ta rezerwowa moc zostanie naładowana przy następnym ładowaniu telefonu.Uzyskaj dostęp do ukrytej mocy baterii telefonu komórkowego. Powinieneś zacząć od telefonu, który ma słabą baterię. Spróbuj wybrać *3370#. Może to spowodować ponowne uruchomienie telefonu. Powinieneś zobaczyć 50% wzrost baterii. Jest gotowy do użycia, a przy następnym ładowaniu telefonu również powinien zostać naładowany.Posiadanie telefonu komórkowego jest praktycznie koniecznością w dzisiejszym połączonym, zawsze dostępnym świecie. Jeśli nie masz telefonu komórkowego, możesz czuć się odcięty od wszystkich przyjaciół i rodziny. Dzięki wskazówkom i wskazówkom, które właśnie przeczytałeś, możesz mieć pewność, że zawsze jesteś w kontakcie z ludźmi, których kochasz.