• śr.. cze 29th, 2022

Biznesowy Blog

Poruszaj się sprawnie po biznesowych i prawnych ścieżkach.

Najlepsze porady dotyczące komputerów stacjonarnych, które mogą Cię wiele nauczyć

ByRedaktor

sie 18, 2019

Co mogę zrobić, aby upewnić się, że kupię odpowiedni komputer stacjonarny? Czy jest taki, który jest dla mnie lepszy niż reszta? Jeśli tak, jak mam to rozgryźć? Jeśli chodzi o kupowanie czegokolwiek, edukacja jest kluczowa, a przeczytanie poniższego artykułu pomoże ci nauczyć się zasad.Zbudowanie własnego komputera może zaoszczędzić sporo pieniędzy, a jednocześnie stworzyć system, który jest dwa razy mocniejszy, niż gdybyś kupił go od producenta.

Zbudowanie własnego komputera oszczędza czas, pieniądze i eliminuje pośrednika. Zacznij budować swój własny już dziś!Znajdź kogoś, kto pozbywa się swojego pulpitu. Wielu użytkowników komputerów przechodzi na tablety, laptopy i inne mobilne urządzenia multimedialne, więc odciążają swoje stare komputery stacjonarne po rozsądnych cenach. Te komputery zwykle również działają dobrze, ale przetestuj je, aby się upewnić, zanim kupisz.Jeśli kupujesz komputer stacjonarny przez Internet, koniecznie zobacz go osobiście, jeśli możesz. Na przykład, jeśli zamierzasz kupić komputer firmy Dell przez Internet, spróbuj obejrzeć go w pobliskim sklepie, zanim go kupisz. Może się okazać, że klawisze są zbyt blisko siebie, aby zapewnić wygodę, lub że ekran nie jest tak duży, jak myślałeś. Jeśli jesteś w stanie zobaczyć fizyczny model, ułatwi ci to decyzję.Zachowaj ostrożność w przypadku produktów, które wybierasz podczas tworzenia komputera stacjonarnego. Niektóre części nie będą kompatybilne z innymi. Upewnij się również, że masz odpowiednią pamięć RAM . Kupując części, upewnij się, że są ze sobą kompatybilne. Pozwala to zaoszczędzić czas, pieniądze i zmartwienia podczas budowy komputera.Jeśli planujesz przechowywać dużo muzyki lub filmów, upewnij się, że masz dysk twardy, który zaspokoi Twoje potrzeby. Ogólnie rzecz biorąc, im więcej miejsca na dysku możesz uzyskać, tym lepiej dla Ciebie. Najlepsze porady dotyczące komputerów stacjonarnych, które mogą Cię wiele nauczyć

To znaczy, chyba że piszesz e-maile i surfujesz po Internecie na swoim komputerze.

Potrzebujesz przestrzeni, zwłaszcza jeśli kręcisz wideo.Upewnij się, że otrzymasz gwarancję na każdy zakupiony komputer. Ułatwi to obciążenie finansowe w przypadku jego zerwania. Jeśli gwarancja jest nadal dobra, powinieneś być w stanie zwrócić ją do sklepu w celu jej naprawy lub otrzymać egzemplarz o tym samym numerze modelu.Jeśli rozważasz komputer Mac zamiast pulpitu Windows, ale masz programy Windows, które lubisz uruchamiać, pomyśl o zakupie Parallels for Mac. To oprogramowanie umożliwia uruchomienie na żywo instancji systemu operacyjnego komputera PC na komputerze Mac. Oznacza to, że będziesz mieć możliwość uruchamiania dowolnego oprogramowania stworzonego dla komputera PC. System operacyjny komputera PC należy zakupić osobno.Jeśli masz domowe biuro lub małą firmę, laptop prawdopodobnie nie spełni wszystkich Twoich potrzeb. Podczas gdy komputer przenośny jest świetny, gdy jesteś poza domem, model stacjonarny jest lepszy, jeśli potrzebujesz drukarki, kopiarki, faksu i skanera. Ponadto wiele osób uważa, że ​​pisanie na zwykłej klawiaturze jest łatwiejsze niż praca na laptopie.Czy masz wystarczająco dużo pamięci? Pojemność pamięci to ważna funkcja komputera stacjonarnego. Jeśli planujesz przechowywać duże ilości danych na swoim komputerze stacjonarnym, przy zakupie komputera weźmiesz pod uwagę pamięć. Czy jesteś kimś, kto potrzebuje miejsca na dużo zdjęć? Takie pytania mają kluczowe znaczenie, gdy kupujesz swój następny komputer i musisz wiedzieć, jakie masz niezbędne produkty.Komputery stacjonarne są dziś wszechobecne, co oznacza, że ​​zakup nowego może być naprawdę frustrującym zadaniem. Jeśli wiesz, co robisz, zamienia się to w radosną przygodę zakupową. W tym artykule znajdziesz potrzebne wskazówki, więc wykorzystaj je tak szybko, jak to możliwe, aby móc kupić nowy komputer.