• sob.. lut 24th, 2024

Gazowy piec wsadowy

ByRedaktor

gru 15, 2020

W piekarniach wykorzystuje się dwa rodzaje zasilania pieców.

Jednym z nich jest prąd elektryczny, a drugim gaz. W przypadku pieców gazowych mamy do wyboru modele, które są bardzo nowoczesne, bezpieczne i wydajne. W nowoczesnej piekarni taki piec gazowy powinien się znaleźć. Jest to urządzenie, które gwarantuje, że wszystko będzie pieczone tam równomiernie. Do tego dochodzą bardzo niskie koszty eksploatacji, co ma przecież bardzo duże znaczenie. Konserwacja takie pieca jest łatwa i każdy nawet mało doświadczony pracownik sobie z tym na spokojnie poradzi. Zastosowane materiały przy produkcji pieca gazowego gwarantują jest niezawodność i długoletnie użytkowanie. Urządzenie będzie mogło się w ten sposób o wiele szybciej spłacić, na czym piekarzowi na pewno zależy. Piec gazowy jest dowodem na to, że można stworzyć coś, co piecze bardzo dobrze, a do tego nie zużywa dużo gazu. Zaparowniki znajdujące się w tym urządzeniu pozwalają na wyprodukowanie bardzo duże ilości mokre pary, który w przypadku pieczenia nie ma sobie równych. Do wyboru mamy piece o różnej powierzchni. Mnie to sześć metrów kwadratowych, a te największe to dwadzieścia cztery metry kwadratowe.

Gazowy piec wsadowy

Do tego można wybrać 3,4 lub pięć komór wypiekowych. Do pieca można dokupić specjalny aparat załadowczy o różnym stopniu zautomatyzowania.

Piece produkowane są przez znaną włoską firmę, co dla nas oznacza, jakość na bardzo wysokim poziomie. Dowolnie można dopasować moc pieca i inne jego parametry. Ze strony firmy, która oferuje tego typu urządzenia można pobrać sobie specyfikacje techniczną. W ten sposób otrzymamy odpowiedź na to, który model jest dla nas najlepsze. Chcemy przecież wybrać najbardziej optymalne piece wsadowe gazowe, które będą spełniały wszystkie nasze wymagania. Oferta jest bardzo dobrze przygotowana, dlatego bez względu na te wymagania otrzymamy produkt, który jest najlepszy na całym rynku. Pieczenie przy użyciu tak zaawansowanych technologicznie pieców to sama przyjemność, dlatego warto jedno z tych urządzeń zamówić.